Новини

Вистава “Meine Liebe Віра” здобула першу нагороду

8 Листопада 2013 1 719

Цьогоріч Закарпатський обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв взяв участь уже в чотирьох театральних фестивалів.

Це, без сумніву, прорив за останні роки, адже досі успішно фестивалили тільки ужгородські лялькарі. "Шерегіївці" виступили на театральних фестивалях у Мукачеві, Пряшеві, Чернівцях та Хмельницькому.

2 листопада у Хмельницькому завершився другий регіональний фестиваль театрального мистецтва "На краю осені з Мельпоменою", де у конкурсній програмі змагалися кращі вистави провідних театрів Західного регіону України. На запрошення організаторів закарпатці привезли виставу Олександра Гавроша "Meine Liebe Віра" у постановці київського режисера Сергія Архипчука.

Робота закарпатців отримала високу оцінку театралів і перемогу у номінації "Кращий акторський ансамбль". Чимало схвальних слів про "Meine Liebe Віру" висловив відомий театрознавець Василь Неволов, який зізнався, що ця вистава змінила його уявлення про Закарпатський обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв.

Varosh

0 #