Новини

Відродження традицій або корисний гаджет для дітей

7 Грудня 2015 2 043

Багато з нас пам'ятають той щирий дитячий трепет, коли гасло світло і на стіні з'являвся перший слайд улюбленого діафильму. Ми вдивлялися в картинку, намагаючись про себе прочитати текст, раніше, ніж це вголос зробить мама або тато. Діафільми не набридають ніколи, їх можна було переглядати сотні разів, все з тією ж непідробною зацікавленістю.

Шкода, що це чарівне захоплення, яке розвивало нашу фантазію і допомагало вчитися читати залишилося в минулому, поступившись місцем планшетах, смартфонам та комп’ютерним іграм. Адже не секрет, що години, проведені перед мерехтливим екраном, негативно позначаються на психічному і фізичному здоров’ї дітей, особливо на зорі.

Наприкінці листопада в Україні стартував продаж унікального дитячого пристрою, інноваційного міні-проектора МУЛЬТиКУБИК, який відроджує традицію казок на ніч і не має негативного впливу на здоров’я дитини. МУЛЬТиКУБИК у вигляді невеликої компактної білої коробочки, вагою всього 250 г, демонструє яскраве і чітке зображення діагоналлю до 150 см на різних поверхнях. Проекція на стіну не має настільки негативного впливу на зір, як перегляд відео на екрані планшета, комп’ютера або ноутбука. Турботливі батьки зможуть спокійно включати малюкові мультики і не турбуватись про те, що він проведе за переглядом більше часу, ніж планувалося.

Творці МУЛЬТиКУБИКа подбали не тільки про здоров’я маленьких шанувальників сучасних технологій, а й про пізнавальні функції пристрою. З міні-проектором дитина зможе не тільки розважатися, переглядаючи мультфільми, але й слухати аудіо-книжки. У базовій комплектації встановлені 50 мультфільмів, які вже встигли стати класикою. Проектор також забезпечений USB-портом і 8 Гб пам’яті, а це означає, що ви легко зможете завантажити нові мультфільми, відео-уроки, і інший відео- або аудіо-контент.

Начебто іграшка для малюків, але МУЛЬТиКУБИК збирає і компанії дорослих. Згадати дитинство і переглянути колекцію старих мультиків зі своїм малюком, послухати разом казку або допомогти йому з відео-уроком – що може бути краще для люблячих батьків? Динамік потужністю 2 Вт дозволить слухати казки безпосередньо з МУЛЬТиКУБИКа, а якщо дітей і дорослих зібралося багато – можна підключити зовнішні колонки, використовуючи аудіовихід.

Міні-проектор стане незамінним в далеких подорожах і під час тривалих очікувань. Вбудована батарея забезпечить дві години безперервного використання і вам не доведеться запасатися батарейками. З МУЛЬТиКУБИКом перегляд мультфільму можна організувати навіть в машині, проектуючи зображення на дах автомобіля.

МУЛЬТиКУБИК – це відмінний подарунок для всієї родини до Нового року. Проведіть ці зимові канікули в своєму домашньому кінотеатрі з рідними і близькими. З наступаючими святами!

0 #