Новини

Відомий режисер з Києва поставить молодіжну драму в Ужгороді

14 Лютого 2013 2 990

Закарпатський український обласний музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв запросив на постановку відомого київського режисера Сергія Архипчука.

На День театру, 27 березня, відбудеться прем’єра молодіжної драми «Майне лібе Віра» за п’єсою Олександра Гавроша. Це вже четвертий запрошений режисер, який ставить в Ужгороді вистави за останні кілька років.

До цього тут працювали киянин Віталій Семенцов (поставив комедії «По ревізії» та «Ласкаво просимо, пане майор»), закарпатський одесит Сергій Гержик (драма «Що залишаємо людям?» за Іваном Чендеєм) та житомирянка Наталія Тімошкіна (казка «Мауглі»).

Сергій Архипчук – режисер широкого діапазону. Має акторську і режисерську освіту. Заслужений діяч мистецтв України. Ставив вистави в Національній опері України, в Донецьку, Львові, Дніпропетровську, Чернівцях, Черкасах, Коломиї. Опера «Набукко», поставлена в Донецькому оперному театрі, об’їхала з гастролями Європу. Засновник і керівник київського поетичного театру «Мушля». Режисер таких відомих фестивалів, як «Червона рута» і «Тарас Бульба». Був Вагнерівським стипендіатом у Німеччині.

Varosh.com.ua

0 #