Новини

Відлуння Міжнародного фестивалю документального кіно Їглава знову їде до Ужгорода

6 Червня 2016 1 738

Міжнародний фестиваль документальних фільмів "Їглава" – це один з найкращих і найвідоміших чеських фестивалів документального кіно. У цій галузі це найбільша подія в Центральній і Східній Європі.

Фестиваль акцентує увагу на фільмах соціальної тематики, інноваційний підхід до режисури, пропонує дискусії, воркшопи та різноманітні активності. МФДК Їглава має унікальний фестивальний гід для гостей та учасників – ціле місто слугує величезною картою з вказівками на дорозі та локаціями, які слугують пунктами перетину доріг до кінозалів.

Чеський центр при Посольстві Чеської Республіки в Україні третій рік поспіль співпрацює з МФДК Їглава, в рамках "Відлуння Міжнародного фестивалю документального кіно Їглава". Ця акція досить популярна серед української публіки, цього року вона пройде з 15 по 17 червня у Вінниці та з 17 по 19 червня в Ужгороді.

Триденна програма включає в себе найкращі фільми XIX МФДК Їглава, серед яких нині популярний фільм "У променях сонця" режисера В. Манського про Північну Корею, який став фільмом-відкриття на цього річному фестивалі документального кіно про права людини "Docudays UA" та підкорив українського глядача.

Ужгородська програма матиме фільм флотель "Європа" – це неймовірна історія про сім’ю біженців із Сараєво, фільм який отримав найвищі нагороди на "Берлінале".

Програма фестивалю за посиланням.

Varosh

0 #