Новини

ВГОЛОС project: розповісти, щоб одужати

26 Травня 2019 3 478

Лікар-гінеколог Юліанна Кажмір започаткувала в Ужгороді складний соціальний проект для жінок, головна ідея якого – допомогти жінці пережити важкий досвід разом з тими, хто вже одужав після нього.

ВГОЛОС project – це онлайн-платформа, де будуть публікуватися анонімні історії жінок, які пережили перинатальну втрату, непліддя, вагітність високого ризику, появу особливих діток, хвороби дітей. Для того, щоб показати і розказати жінкам, які наразі зіштовхнулись із такою проблемою, що вони не одні, не самотні, як інші пережили це, які слова допоможуть. Як відповідати на некоректні запитання оточуючих, і загалом – як далі бути, де знайти ресурс, – каже авторка ідеї Юліанна Кажмір.

Image21

Лікар разом з командою хоче зібрати історії, які будуть пропрацьовані з різних точок зору, включаючи досвід лікаря, психолога, та досвід жінки.

В рамках публікації гарантується анонімність і захист приватного життя. На сторінці завжди можна задати запитання, поділитися переживаннями, взятися за долоню допомоги – просто потягнувшись до неї.

 

0 #
# ВГОЛОС project # гінеколог # ужгород # юліанна кажмір