Новини

Весна у місті: події, які варто відвідати

4 Березня 2017 3 227

Ми зібрали в одному матеріалі усі найцікавіші події цієї весни.


Концерт Єгора Грушина у супроводі струнного квартету


Відвідувачі арт-центру "Галерея ІЛЬКО" вже вдруге отримають нагоду пройнятись акустичним полотном музиканта-віртуоза, який проживає кожну свою ноту із витонченим смаком, легкістю та щирістю. Цей концерт адресований слухачам, які полюбляють тісний емоційний контакт камерних концертів та хочуть відпочити від буденності. 


"100 фільмів за 100 хвилин 2016" в Ужгороді


"100 фільмів за 100 хвилин" — це фестиваль кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи своїм прикладом вислів "Стислість – сестра таланту!". Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно з лише одним обмеженням — 100 секунд.


Лесь Подерв’янський "Епічні п’єси у виконанні автора"


Культовий автор епічних п’єс Лесь Подерв’янський запрошує шанувальників своєї творчості на зустріч. Жорстка сатира сучасного класика традиційно містить багато матюків. Тож український геній читатиме для дорослих. П’єси Подерв’янського – це суміш брутальності, здорового глузду, політичного стьобу та різноманітних алегорій, це море прихованої й неприкритої іронії. Ви почуєте свої улюблені твори видатного українського сатирика. Саме ті, що давно розібрали на цитати.


Вистава "Троє" від театру "Увімкніть світло"


"Троє" – італійська комедія за п’єсою Луіджі Лунарі "Троє на гойдалках". Несподівана зустріч… тупикова ситуація… безмежні емоції… мокрі штани… закриті двері… холодильник…


Оксана Забужко в Ужгороді


24-26 березня Оксана Забужко вперше приїде на Закарпаття в рамках фестивалю "Березневі коти ХІІ".

24 березня, о 15:00, відбудеться презентація книг "І знов я влізаю в танк" та "Шевченків міф Оксани Забужко та його критики". Місце – велика зала ректорату УжНУ (площа Народна, 3). Вхід вільний.

25 березня, о 18:00 – майстер-клас від Оксани Забужко "Слово, тіло і Ерос". Місце – Закарпатська ОУНБ ім. Ф. Потушняка (просп. Свободи, 16). Вхід вільний.


Вистава "Потяг "Одеса-мама"

"Він – закомплексований чоловік за 50 і типовий мамин синок. Вона – розкішна жінка і" щира українка ". Вони зіткнулися в купе міжміського поїзда. Чим закінчиться ця поїздка? Явно не так, як ви очікуєте!".


Вар’яти-шоу в Ужгороді


Вар’яти-шоу було створено в 2010 році. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти "нижче пояса" та на політичну тематику – переважає побутова тема.

Очільник шоу – відомий український телеведучий Сергій Притула. Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.


Концерт Христини Соловій в Ужгороді


– У цьому турі я презентую наживо все найкраще, що відбулося у моїй творчості за останні два роки. Альбом "Жива вода" та ексклюзивно, у кожному місті, зіграємо з моїми музикантами нові авторські пісні з майбутнього альбому, одною з яких є новий сингл "Хто, як не ти?", – розповідає Христина Соловій.

Varosh

0 #