Новини

Вакансія тижня: компанія Allan Lloyds пропонує роботу для англомовних працівників

27 Січня 2017 4 717

Міжнародна компанія Allan Lloyds є провідним у світі організатором бізнес-конференцій у сферах фармацевтики, телекомунікацій, маркетингу, менеджменту, а також у банківській сфері. Наразі компанія вирішила прийти і в Україну, а саме в Ужгород, тож активно проводить набір працівників на відповідні посади.

— Основним продуктом нашої компанії є власне "конференція". Ми забезпечуємо дискусійну платформу для наших учасників. На цих заходах вони, зокрема, мають змогу поспілкуватися між собою, налагодити нові зв’язки для подальшого ведення бізнесу. Ці інтерактивні зустрічі дають учасникам чудову можливість ознайомитись з новинками у конкретних галузях та дізнатися про майбутні тенденції, — кажуть в Allan Lloyds.

Наразі в компанії є вакансія на посаду Conference Producer. Безпосередньо з нього розпочинається створення продукту компанії. Він повинен моніторити, аналізувати поточні й майбутні тенденції, залежно від напрямку, в якому працює, а також дізнаватися про проблеми, з якими стикаються компанії. Конференція, зазвичай, триває два дні, компанія створює детальну програму для цього заходу, на ньому виступають лектори, які є експертами в своїй галузі.

Також є посада International Business Associate. У функціональні обов’язки входить:

Переваги:

Вимоги до кандидата:

Усі деталі за номером +38 099 019 10 79 та за електронною адресою ukraine.career@allanlloyds.com.

Вся інформаціяї про діяльність компанії на сайті allanlloyds.com.

Candidates who meet the criteria set out above will be very welcome in our company!

0 #