Новини

Вакансія тижня: адміністратор та дизайнер в LT Language SCHOOL

19 Жовтня 2015 1 981

Мовна школа в Ужгороді відкрила дві вакансії.

Усі деталі за адресою: Ужгород, вул. Корзо, 4. Телефон: 050 68 77 552.


Довідково:

LT Language School існує вже 4 роки. Це єдиний центр в Ужгороді, який надає міжнародні сертифікати TOEIC (Test of English for International Communication) та TOEFL (Test of English as a Foreign Language). Компанія працює у двох напрямках: Look Studio та LT Language School. Перший розроблений для дітей та являє собою поєднання мистецтва з вивченням англійської мови. Це різноманітні арт-клуби і майстер-класи. Студія також займається організацією та проведенням дитячих свят.

Мовна школа LT Language School – це розмовний дорослий курс LT Conversation, граматичний курс LT Grammar, бізнес-курс LT Business, корпоративні послуги для фірм, готелів, ресторанів LT Corporate, міжнародна сертифікація LT Certification, коучінг LT Coaching, бізнес-школа LT Business School by Gennadiy Polonsky.

Паралельно з цим діє й дитяча лінія, яка пропонує різноманітні програми для вивчення іноземних мов, складені відповідно до віку дітей (вісім програм для дітей від 3 до 17 років), а також включає підготовку дошкільнят LT School Preparation та різноманітні літні пропозиції LT Summer offers — мовні дитячі табори з насиченою щоденною програмою.


Читайте також:

Varosh

0 #