Новини

В Ужгороді відкриють новий центр обслуговування абонентів “Інтертелеком”

7 Листопада 2015 1 791

Відкриття відбудеться 11 листопада за адресою: вул. Корятовича, 8/1.

На всіх відвідувачів чекає спеціальна акційна ціна на мобільні Wi-Fi роутери, модеми, смартфони і телефони. Акція діятиме упродовж трьох днів — з 11 до 13 листопада. Окрім того, у новому центрі обслуговування в день відкриття з 11:00 до 20:00 відбуватиметься розважальна програма, проходитимуть конкурси та вікторини.

О 19:00 відбудеться розіграш головних призів. На переможців чекають три мобільних Wi-Fi роутери Huawei 5321 та планшет Motorola XYBOARD MZ 609 з безлімітним 3G інтернетом на 100 днів, а також двостандартний смартфон Lenovo A330E із 1 000 безкоштовних хвилин у подарунок.

Для участі у розіграші головних призів необхідно підключитися до "Інтертелеком" та отримати лотерейний квиток. Особиста присутність на конкурсі є умовою отримання подарунку.

Оператор "Інтертелеком" надає послуги в стандарті CDMA. Серед його основних переваг:

Переваги 3G інтернету від "Інтертелеком":

Переваги голосових послуг:


Довідково:

"Інтертелеком" — національний 3G оператор, що надає послуги доступу в Інтернет на базі інноваційних технологічних рішень на ринку України вже 14 років.

Оператор надає послуги мобільного і місцевого зв’язку у стандарті CDMA, а також швидкий 3G інтернет з найширшою картою покриття в країні.

Зона покриття 3G Інтертелеком не має аналогів в Україні — 80% покриття території забезпечує можливість використовувати найсучасніші сервіси де б ви не знаходилися.

З моменту відкриття ТОВ "Інтертелеком" у 2001 році всього за шість років компанія пройшла шлях від регіонального оператора зв’язку до компанії національного масштабу. В даний час оператором "Інтертелеком" створена найсучасніша технічна база телекомунікаційної мережі та розгалужена мережа базових станцій, завдяки чому надаються послуги більш ніж в 14 000 населених пунктів України.


Контакти:

Varosh

0 #