Новини

В Ужгороді відкриють літню мовну школу

11 Червня 2013 2 330

Проходитиме вона з 20 червня до 20 липня у приміщенні історичного (колишнього економічного) факультету УжНУ.

Огранізовує її AIESEC в Ужгороді. У школі викладатимуть англійську (початковий, середній та вищий рівень), іспанську та китайську мови.


Викладачі:

Люїс (Мехіко,Мексика) – активна, надзвичайно цікава, різностороння особистість, захоплюється футболом. Викладатиме іспанську мову.


Анна (Польща) – неймовірна прихильниця української культури, мрія якої – жити в Україні. Захоплюється вивченням іноземних мов та подорожами по світу. Викладатиме англійську (початковий рівень)


Тугче (Стамбул, Туреччина) – дуже комунікабельна дівчина, яка любить знаходити друзів у різних куточках світу. Захоплюється спортом. Є перекладачем за фахом та викладатиме англійську (середній та вище-середнього рівні)


Cувір (Мумбаї, Індія)- Веселий і комунікативний. Для нього навчати інших – це не лише робити позитивний вплив на суспільство,але й отримувати задоволення та розширювати власний кругозір. Це наш вчитель англійської (середній та вище-середнього рівні).


Йійі (Сінгапур) – народилась у Китаї, але навчається в Сінгапурі. Захоплюється китайською каліграфією, тонкощами якої хоче поділитись з учасниками мовної школи. Саме з нею ми поринемо у дивовижний світ китайської мови.


Зареєструватися можна за посиланням http://bit.ly/191OKGU

Генеральний партнер проекту – лінгвістичний центр "ЛІК".

Більше інформації за телефоном:  050 550 25 88 (Сандра Черешня)

19 червня о 16.00 у прес-центрі "Нове Закарпаття", що на вул. Перемоги (Капушанська), 106,а, відбудеться урочисте відкриття культурно-освітнього проекту "Мовна Школа" ("Language School") від "AIESEC в Ужгороді".

0 #