Новини

В Ужгороді відкрили дитячу академію ментальної арифметики

9 Вересня 2015 3 049

До неї запрошують дітей від 4 до 12 років.

– Ваша дитина геній – і ми це доведемо. Діти можуть думати 2 півкулями головного мозку одночасно. Ментальна арифметика – унікальний курс розвитку дітей від 4 до 12 років, побудований на основі усної лічби. Кожна дитина геніальна. Цю думку підтримують багато вчителів по всьому світу. Немає не талановитих дітей, є діти, до яких не знайшли підхід або творчого педагога, – кажуть викладачі.

"Як розкрити талант моїх дітей?" Таке питання стоїть майже перед кожною мамою і в процесі дорослішання малюків воно стає все актуальнішим. Хочеться дати дітям найкращий розвиток і не змарнувати безцінний час.

Курс ментальна арифметика дозволяє розвинути вроджені здібності, допомагає впоратися з тими завданнями, які давалися складно. Ця методика дає можливість кожній дитині легко навчатися і стати сконцентрованим і уважним.

– Формально діти на наших заняттях вчаться рахувати і дуже швидко. Але насправді вони використовують образне мислення і швидкість їхньої усної лічби показує, як швидко вони можуть використовувати ресурси свого мозку. Яким чином діти рахують? Часто, щось нове – це добре забуте старе. Методика навчання ментальної арифметики використовує давньосхідну рахівницю Соробан, якій уже кілька тисяч років. У Китаї та Японії для розрахунків і зараз використовують цю рахівницю, – розповідають у школі. 

– Коли ж буде видно результати нашого навчання? Адже курс навчання не маленький – цілих 2 роки? Результати занять не стандартні і різнопланові. Уже через місяць навчання діти починають рахувати швидше за дорослих. Через 2-3 місяці деякі діти починають мимоволі користуватися обома руками: малювати, писати або їсти. Через 3-4 місяці навчання майже всі відзначають поліпшення пам’яті, з одного прочитання запам’ятовуються як вірші, так і проза. Надалі багато мам помічають зменшення часу, який витрачається на виконання шкільних домашніх завдань, підвищується загальний бал з усіх шкільних предметів, а в якійсь сфері дитина може стати явним лідером, – підкреслюють викладачі.


0 #