Новини

AIESEC Language School в Ужгороді завершили вечіркою

22 Липня 2013 1 907

Подібні мовні курси вже вдруге проводяться організацією AIESEC на Закарпатті.

Ідея їх проведення виникла на базі дискусійних англомовних груп, котрі в силу своєї популярності вже не могли вмістити всіх охочих.

Взяти участь у курсах могли всі бажаючі, щоправда, не безкоштовно. Цього року вдосконалити вже знану іноземну мову або ж вивчити нову зголосилися близько 100 осіб. Всі вони були поділені на 5 груп, а саме 3 англомовні групи різного рівня складності, а також іспанська та китайська групи.

Навчання проводилося цілий місяць безпосередньо волонтерами з інших країн – Мексики, Польщі, Сінгапуру, Туреччини, Китаю та Єгипту. Велося воно переважно в інтерактивній формі. Так, в межах даної мовної школи, окрім постійного спілкування, були також організовані кулінарні курси, танцювальний клас та кіновечір. Все це – з метою не лише мовного вдосконалення, але й подолання бар’єрів між різними культурами.

Захід "Feeltheculture від LanguageSchool" став водночас і фіналом мовної школи, і музичним вечором – одним із інтерактивних методів навчання "AIESEC Language School".

Волонтери з Мексики, Китаю та Туреччини співали пісні рідними мовами. Волонтер із Польщі запросила всіх на мегадрайвовий польський фестиваль Woodstock. Достойно представила себе і ужгородська музична сцена. Під час заходу учасники мовної школи та їхні «вчителі» отримали сертифікати, а на завершення заходу волонтер з Китаю всім охочим демонструвала чудеса китайської каліграфії.

Наступного літа всі бажаючі знову зможуть взяти участь у "AIESEC Language School".

Ярина Денисюк, для Varosh.com.ua

0 #