Новини

В Ужгороді стартував аукціон “Купи зустріч – допоможи тваринам!”

6 Липня 2014 2 536

Аукціони із серії "Купи зустріч із людиною, зроби добру справу" користуються популярністю серед сучасної молоді. Таким чином можна виграти двічі – і добру справу зробити, і з цікавою людиною поспілкуватися. При чому, виграють від таких аукціонів і лот, і покупець, та ще й третя сторона – організація чи людина, заради якої було створено такий захід.

Днями в Ужгороді стартував ще один аукціон, де лотами є побачення із людьми, під назвою "Купи зустріч – допоможи тваринам!". Натхненниками такого заходу стали волонтери Ужгородської зоозахисної організації "Барбос".

Суть такого аукціону дуже проста: охочі допомогти тваринкам надсилають своє фото, інформацію про себе, а також дані про те, чим пропонують зайнятися чи про що поспілкуватися при особистій зустрічі. Все це розміщується в спільноті. А вже той, хто зацікавився зустріччю з лотами аукціону, пропонує певну суму грошей, збільшуючи попередню ставку на 10 грн. Чия ставка буде останньою, з тим куплений лот і піде на зустріч.


Іра Азізян, організатор аукціону:

– Першочергова мета заходу – це привернення уваги суспільства до проблеми безпритульних тварин. Кошти за покупку "лотів" учасники будуть перераховувати на офіційний рахунок, який створений для збору грошей на будівництво притулку. Ми хотіли б звернути увагу на те, що притулок для тварин потрібен передусім мешканцям міста, а не зоозахисникам, адже нам собаки на вулиці не заважають. Звісно, необхідну суму не вдасться зібрати одразу, але на меті у нас є організація ще декількох заходів, які допоможуть зібрати необхідні кошти. Підсумки аукціону плануємо підводити в середині серпня.

До слова, вже в аукціоні вже беруть участь 22 лоти, однак їхня кількість щодня збільшується. Придбавши побачення з одним з них, можна зіграти в теніс, отримати інструктаж дентальної гігієни, покататися на велосипеді, сходити в кіно, навчитися жонглювати, дізнатися про подорожі, маючи обмежений бюджет та отримати кілька світлин від фотографів. Крім того, учасники аукціону мають можливість придбати зустріч із гуртом "Триставісім".


Долучитися до участі в аукціоні може будь-хто, достатньо лише запропонувати свою кандидатуру або ж купити побачення з одним із запропонованих лотів.

Катя Брижань

Фото з архіву організації "Барбос"

0 #