Новини

В Ужгороді проведуть жіночі тренінги заради порятунку життя 6-річної дівчинки

20 Травня 2015 2 087

Відбудуться вони 30 та 31 травня.


Єві майже шість років. Ще до першого дня народження у неї діагностували мієлобластний лейкоз. Був шок, довге лікування, опромінення. Ремісія. Пройшло два роки і трапився рецидив хвороби. Знову шок, знову лікування. Вже важче, вже дорожче. Була зроблена операція з пересадки кісткового мозку в "Охматдиті". Аутологічна пересадка. Потім ремісія, перші сто днів, перший рік. Пройшло більше 900 днів і на плановому огляді був діагностований другий рецидив.

Тепер у Єви тільки один шлях – робити пересадку кісткового мозку від іншої людини – сумісного або частково сумісного донора. Її братик частково сумісний. Таку операцію можуть зробити у Європі, наразі ми розглядаємо Італію. Рахунку від клініки ще немає, але сума коштів на лікування може сягнути 200 тисяч євро. Зараз ми розпочинаємо пошук коштів для цієї операції, оформлюємо документи, спілкуємося з тими хто боровся і переміг. Ева має шанс і повинна ним скористатися, – кажуть батьки дівчинки.


Тож, усі кошти зібрані під час майстер-класів, будуть перераховані на лікування дівчинки.

На першому майстер-класі, 30 травня, відвідувачів навчать самомасажу черевної порожнини (уддіяна-бандха, агнісара-крія, Ннулі). Місце проведення: студія "Вертикаль", що на вулиці Корятовича, 22. Проводить Наталія Пахомова. Вартість майстер-класу 500 гривень.

– Ви тільки почали практикувати йогу і ще не освоїли наулі і удіяну? Ви давно практикуєте йогу і ніяк не вийде виконати удіяну і наулі? Ви взагалі ніколи не чули що це таке, але хочете бути здоровими? Тоді ми чекаємо на вас на майстер-класі із самомасажу живота. Ми розглянемо особливості виконання всіх перерахованих вище вправ, протипоказання, показання, а також чікувані результати, – кажуть організатори.

Того ж дня відбудеться лекція з підготовки до природних пологів.

31 травня відбудеться майстер-клас "Жіночі практики за системою Вагітон (інтимна гімнастика)".

– Система Vagiton – це тренажерна методика розвитку та відновлення жіночих інтимних м’язів, заснована на глибоких знаннях анатомії і строго науковому підході. Автор і розробник методики – Юрій Корнєв. Така методика особливо рекомендується жінкам, у яких переважає автомобільно-офісний спосіб життя; після пологів; в період менопаузи; жінкам з проблемами нетримання сечі; жінкам з опущеними матки. Перевага перед іншими системами в тому, що ви зможете самостійно займатися, відстежуючи свої результати, – розповідають організатори події.

Вартість майстер-класу 800 гривень. Проводить інструктор Київської школи йоги, викладач системи VL Наталія Пахомова.

Попередня реєстрація на всі заходи та передоплата обов’язкові. Телефон для реєстрації та довідок 050 150 20 38.

0 #