Новини

В Ужгороді проведуть перший благодійний ярмарок-пікнік

25 Вересня 2014 2 406

Запланували його на неділю, 28 вересня, на площі Фенцика, на набережній біля річки, з 12:00 до 18:00.

– Перший благодійний сейл проводимо в форматі пікніка. На ньому збиратимемо гроші на операцію для нашої близької подруги, яка дуже потребує фінансової підтримки. Вже на 6 жовтня призначена операція в Угорщині. На пікніку, можна буде придбати класний одяг за невисокими цінам, можна буде придбати цікаві речі ручної роботи, авторський дизайнерський декор. Окрім продажу одягу та різноманітних дизайнерських цікавинок, ми пригощатимемо домашньою випічкою та ароматним чаєм.

На ярмарку буде фотозона в стилі сімейного пікніка, де кожен бажаючий може сфотографуватися. Музичний настрій нашого пікніка створюватиме діджей Gelofunk. Всі заходи, атракції і майстеркласи для дітей та дорослих проводитимуть волонтери безкоштовно, а ви в свою чергу можете подякувати будь-якою сумою на ваш розсуд. Ми будемо вдячні, кожній гривні, адже зараз це дуже важливо, – каже організаторка пікніка Катя Моргентал.

Всі, хто має щось для продажу (одяг та взуття, нове та в хорошому стані, якісь цікаві речі, хенд-мейд) або хоче допомогти (принести розкладні столи, стільці, спекти випічку) долучитися до організації заходу, телефонуйте за номером 095 83 111 35.

Varosh

Фото: Олександр Смутко

0 #