Новини

В Ужгороді проведуть перший англомовний освітній фестиваль

10 Березня 2014 1 734

"Інновації у сфері освіти. Критичне мислення" – це курс для викладачів, студентів та всіх, хто зацікавлений в інноваційних процесах, що відбуваються у Європі та у світі.

Відвідати фестиваль може будь-хто зацікавлений у власному розвитку. Викладачі, завданням яких є розвиток молодого покоління, молодь, яка працює чи прагне кар’єрного росту, батьки, які хочуть знати, як потрібно взаємодіяти з новим поколінням.

Головний гість фестивалю – Костянтин Краснолуцький, директор Українського тестово-тренінгового освітнього центру, інструктор по критичному мисленню, науковець, фахівець з 30-річним досвідом викладання англійської мови з елементами критичного мислення. 

Упродовж трьох днів, з 14 по 16 березня, передбачено не тільки лекції, а й практичні, інтерактивні заняття, представлення інноваційних методик, які використовують на заняттях. Цікаво, що семінар проводитимуть англійською мовою: вперше не тільки на Закарпатті, але й в Україні. Фестиваль організовує школа іноземних мов LT Language School.

Цінова політика доволі лояльна. Головна мета – зробити подію максимально доступною для тих учасників, які зацікавлені у вивченні та освоєнні інновативних методик викладання і навчання. У школі пропонують 4 пакети: 1 сесія (1,5 години) – 100 гривень, 1 день – 500 гривень. Вартість повного пакету (3 дні) – 1000 гривень. Миттєвий пакет (3 повні дні за умови реєстрації до 20:00 12 вересня) – 800 гривень.Довідково:

Школа англійської мови LT Language School працює на Закарпатті з 2011 року. Співпрацює з Українським тестово-тренінговим освітнім центром, щоу Києві. Школа займається навчанням англійській мові людей різного віку. У LT Language School є можливість отримати міжнародний сертифікат TOEIC (Test of English for International Communication) для навчання та роботи за кордоном або на території України у міжнародних організаціях. Сертифікат засвідчує рівень володіння англійською мовою і визнається у більшості країн світу.

LT Language School займається благодійною діяльністю. З лютого 2012 року започатковано благодійну акцію "Подаруй знання дітям". У рамках проекту проводяться заняття у родинних будинках Ужгорода.

0 #