Новини

В Ужгороді проведуть інтенсив-курс з сучасної розмовної німецької мови

6 Серпня 2014 1 942

Після грандіозно успішного "Німецького квітня" школа іноземних мов LT Language SCHOOL запрошує всіх бажаючих прийняти участь в німецькому інтенсив-курсі з сучасної розмовної німецької мови.

Проект стартує 11 серпня та триватиме один тиждень, з 11 до 15 серпня. Це година німецької щодня, яка включатиме як знайомство з мовою, так і глибше занурення у світ німецької мови.

– Ті, хто тільки розпочинає вивчати мову, отримає хороший лексичний запас сучасної німецької, якою саме зараз спілкуються у Німеччині, а ті, хто вже володіє мовою, збагатиться сучасними розмовними фразами та матиме можливість поспілкуватися з носієм мови. Характерні німецькі розмовні фрази, популярний молодіжний сленг, найнеобхідніший словниковий запас – все це ви отримаєте відвідавши німецький мовний тиждень в школі іноземних мов "LT Language SCHOOL", – кажуть у мовній школі.

Інтенсив проводитиме людина, яка нещодавно повернулася з Німеччини та володіє неабиякими навичками сучасної розмовної мови. Носії мови також будуть залучені до процесу.

Заняття проходитимуть:

Записатися на заняття можна за телефоном: 050 68 77 552 або за адресою: Ужгород, пл. Ш. Петефі, 32 (3 поверх).

0 #