Новини

В Ужгороді проведуть безкоштовну лекцію для майбутніх мам

7 Квітня 2015 1 706

Відбудеться вона 16 квітня о 17.00 в навчальному центрі, що на вулиці Верховинській, 36.

Проведе тренінг лікар з 30-річним досвідом роботи Наталія Краус. Пані Наталія навчалася на медичному факультеті УжНУ. Потім у Китайському медичному університеті вивчала акупунктуру та енергетичні системи. Працювала рефлексотерапевтом в Ужгороді. Відвідала чимало міжнародних семінарів, що засвідчують її високий кваліфікаційний рівень. Навчалася на курсах удосконалення лікарів при Медичній академії імені Сєченова у Москві.

Лікар презентує майбутнім мамам унікальну методику, що дозволяє за допомогою безмедикаментозних способів, правильно підготуватися до вагітності та пологів. І у підсумку – народити здорову та щасливу дитину.

"Я хочу поділитися унікальними знаннями, які здобувала протягом усього життя. Народження дитини – це велика відповідальність та праця. На жаль, в Ужгороді рідко можуть до цього підготувати фахівці. Тому моя головна мотивація – це допомогти майбутнім мамам отримати ці знання", – каже Наталія Краус.

Лікар каже, що поділиться методиками, які вчать, як балансувати свою енергетику не залежно від лікарів. Програмами, що добре впливають на дитину. І якщо їх практикувати, то можуть бути нівельовані навіть негативні генетичні фактори.

"Коли навколо вас плачуть люди, то рано чи пізно і ви заплачете. Якщо навколо вас посміхаються, то, без сумніву, посміхнетесь і ви. Я хочу жити у гарній і могутній країні, в якій живуть щасливі та усміхнені люди. Для цього дуже важливо, яких дітей ми виростимо. Тому ця лекція не завадить нікому", – каже лікар.

Обов’язкова реєстрація за телефоном 099 765 27 98.

Varosh

0 #