Новини

В Ужгороді оголосили фотоконкурс “Віддів кадрів”

23 Березня 2015 1 567

Його результати, а також виставка, відбудуться 1 квітня у провулку "Гірчичне зерно".

– Увага, любителі видошукача і кнопки затвору, повелителі витримки і діафрагми! Ми пережили непросту зиму і складний рік. Але весна, як і було обіцяно, настала. А з нею прийшли довші деньки, сонячні промені, радісні усмішки, широко відкриті очі і чудеса, яких довкола повно. Варто їх лише бачити.

Упевнені: усі, хто має фотокамеру (або хоча б смартфон) та метке око – гарантовано мають у своєму архіві веселі, смішні, позитивні кадри. Поділіться ними з ужгородцями та гостями нашого міста! Згода?

Якщо так – то Корпорація свят "Не Понял" та провулок "Гірчичне зерно" оголошують фотоконкурс-виставку під назвою "Відділ кадрів". "Відділіть" свої найвеселіші кадри, надішліть їх нам, а після оцінки професійним журі і відбору найкращих – приходьте 1 квітня, у Всесвітній день сміху на відкриття виставки 24 найкращих робіт у провулок "Гіричне зерно". Буде весело! Але тільки, якщо ви надішлете нам найкумедніші фото, які потрапили до вашого об’єктиву. Найкращим – участь у виставці, переможцям – призи і сувеніри, усім – радість і веселощі, – кажуть організатори. 

Вимоги:

Varosh

0 #