Новини

Ужгородський «Бліц» привіз 5 перших місць зі Всеукраїнського чемпіонату сучасної хореографії

24 Жовтня 2023 275

Всеукраїнський чемпіонат сучасної хореографії Global Talent пройшов у Львові 21-22 жовтня. Останні роки змагання, з огляду на ковід та повномасштабну війну, не проводилися. Нині ж організатори відновлюють чемпіонат, і цього року змагатися до Львова поїхали кілька груп Студії сучасного танцю «Бліц».

Як розповіла виданню Varosh керівниця колективу Олена Камінська, 4 вікові групи «Бліцу» представили на чемпіонаті у різних номінаціях 6 номерів. Загалом на змагання поїхало 73 танцівників. «Разом із батьками, педагогами, лікарями – всього 90 людей», уточнила Олена Камінська.

«Global Talent – це один з найвідоміших чемпіонатів України, який щороку збирає найкращі танцювальні команди країни. Зараз після перерви організатори потроху відновлюють змагання на заході Україні. Торік чемпіонат намагалися провести, однак тоді було ще дуже мало учасників», – розповіла Олена Камінська.

За результатами змагань танцівники «Бліцу» «взяли» 5 перших та 1 третє місце в різних номінаціях.

Для колективу ці змагання були важливими для того, щоб оцінити актуальний рівень підготовки та майстерності, позаяк ковід і велика війна сильно повпливали на роботу та організацію студії, каже Олена Камінська. Якщо до війни у «Бліці» із майже 700 дітьми працювало 14 педагогів, то у перші місяці повномасштабного вторгнення – залишилося лише 4 тренери. Виїжджаючи за кордон з батьками, покидали навчання у студії й діти.

«За час повномасштабної війни ми, звісно, мали виступи – їздили з благодійними концертами невеликими групами у Німеччину, Чехію, Польщу, збирали кошти на ЗСУ. Але саме змагання дають можливість спробувати себе і перевірити рівень підготовки. Це наші перші змагання за останні 2 роки, і вони для нас дуже важливі, адже свідчать про поступове відновлення роботи студії. Ми за цей час підготували ще нових тренерів – разом зі мною, зараз з дітьми працює 6 педагогів. Також потроху повертаються й наші танцівники, приходять нові, включно із переселенцями», – розповіла Олена Камінська.

Також керівниця колективу розповіла, що, окрім ряду перемог, «Бліц» отримав запрошення на участь у World Of Dance Poland та Кyiv без попереднього відеовідбору. Фінал цього чемпіонату щороку відбувається в LA, США.

1

Varosh

Фото зі сторінки Студії сучасного танцю “Бліц” в Інстаграм

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

 

0 #
# бліц # Олена Камінська # студія сучасного танцю Бліц # чемпіонат