Новини

Ужгородський гурт 4исла презентував свій третій кліп на пісню “Небо”

24 Липня 2013 3 082

Пісня входить до першого альбому гурту "Гражданин толпы" (2011).

Про те, як проходили зйомки кліпу, розповів бас-гітарист гурту:

– Ми хотіли зробити відео на "Небо" у першу чергу, адже після випуску альбому саме ця пісня була визнана фаворитом серед слухачів, але ми зіштовхнулися з тим, що не можемо уявити, як передати її настрій візуально. Поки ми підбирали ідеї, обговорювали їх, встигли випустити два "зимових" кліпи. Але вкінці травня Геннадій, лідер гурту, натрапив на рештки рекламного павільйону, який знаходиться у будинку побуту, що на площі Петефі, куди нещодавно була перевезена наша студія.

Невеличкі ніші, майже дощенту розбиті, наштовхнули на основну ідею і на те, яким чином її можна втілити. Ми запросили Діану Соломаху, нашу давню знайому, яка брала участь у презентації альбому в якості акторки, а також професійного клоуна з Театру "Бавка", Андрія Опіока.

Кліп є суто символічним, як і сама пісня, тому, у першу чергу, ми намагалися передати атмосферу неспокою, ці внутрішні метання людини, коли потрібно зробити важливий крок, від якого може залежати подальше життя. 

Оператором був Олексій Артем’єв і це вже третя наша спільна відеоробота. Окрім акторів у кліпі знявся наш друг Денис Фурсов, з яким ми співпрацюємо на живих виступах та у записі пісень. Зйомка проходила у видавництві "Закарпаття", де знаходиться його репетиційна база. Великі пусті приміщення, лункі коридори, замкнуті простори – саме те, що було нам потрібно.

Зйомки зайняли всього два дні, тиждень пішов на монтаж, але більшість часу зайняла кольорокорекція. В цьому нам дуже допоміг Сергій Лапчук.

0 #