Новини

Ужгородська стоматологія: на Закарпатті впроваджують лазерне відбілювання зубів

8 Травня 2015 3 150

Застосування лазера в стоматології відкриває перед лікарями нові перспективи у лікування зубів, дає можливість виконати широкий спектр стоматологічних процедур практично безболісно в безпечних, стерильних умовах, які відповідають найвищим стандартам надання стоматологічної допомоги.

– Стоматологія – це галузь медицини, яка найбільш прогресивно розвивається, постійно удосконалюється процес лікування, роблячи перебування пацієнта в стоматологічному кріслі більш комфортним і максимально безболістним. Наукові технології не стоять на місці, кожен рік розробляються нові матеріали, інструменти та обладнання, що дозволяє зробити процес лікування максимально точним і бепечним для пацієнтів. До таких технологій відноситься стомалогічний лазер, – кажуть в Ужгородській стоматології.

Лазер в стоматології застосовується практично при всіх захворюваннях порожнини рота:

– Лазер в стоматології застосовується при лікування багатьох захворюваннях порожнини рота. Він впливає як на м’які, так і на тверді тканини. Лазерне світло поглинається певним структурним елементом, що входить до складу біотканини людини і називається хромофор. В стоматології найбільш поширений хромофор – це вода і кров. Для кожного типа хромофора існує свій стоматологічний лазер, але є і апарати, які поєднують в собі декілька видів лазерів, – розповідають лікарі.

У клініці "Ужгородська стоматологія", що знаходиться в Ужгороді на вулиці Волошина, 2/2, лікарі використовують стомаологічний лазер PICASSO – невеликий аппарат з великими можливостями.

– Цей пристрій допомагає у лікування практично всіх стоматологічних захворювань. Через високий рівень ефективності лазери отримують все більше поширення в стоматології, тому що вони дають чудовий протизапальний ефект і при використанні лазера можливо уникнути медикаментозного лікування. З боку естетики лазерне відбілювання, що проводиться за допомогою апарата PICASSO, в 30 разів ефективніше будь-якого іншого способу відбілювання і покращує колір зубів на сім тонів по шкалі кольорів VITA, а результат лазерного відбілювання зберігається на тривалий час, – кажуть стоматологи.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном (0312) 61-34-50 або на сайті implantology.uz.ua.

0 #