Новини

Ужгородка Катя Моргентал представить Україну на Dutch Design Week в Нідерландах

19 Червня 2018 1 858

Тиждень Голландського Дизайну (Dutch Design Week) — найповажніша подія в галузі дизайну та інновацій в північній Європі, яка цьогоріч проходитиме з 20 по 28 жовтня в місті Ейндговен, що на півдні Нідерландів.

– Тут просто не день, а суцільний подарунок. Ще трішки в шоці, але дуже-дуже рада. Я пройшла відбір на участь в Dutch Design Week. Представлятимемо стенд українського дизайну на тижні дизайну в Ейндговені. Я завжди мріяла взяти участь у події світового дизайну такого міжнародного масштабу, а вперше – саме в Ейндговені, бо там найкрутіша академія дизайну. Вони для мене попереду всього світового дизайну, бо там працюють з науково-дослідницьким підходом в дизайні, занурюючись в складні питання та проблеми. Це дизайн світового масштабу, на який потрібно рівнятися, – каже Катя.

Окрім дизайнерки з Ужгорода, від України поїде команда дизайнерів, яка представить Україну на Dutch Design Week 2018, у складі майже 20 чоловік: Андрій Хворостьянов, Валерій Кузнєцов, Ірина Агаркова, Інна Педан, Юрій Ринтовт, Євген Пукліч, Микола Соколов, OLK Manufactory, Сергій Махно, Валерія Сергієнко, Василь Грубляк, Харьківська Школа Архітектури, Ірина Терех, Наташа Єгорова, Антон Бесчастний, Маша Рева, Іван Івасюк, Андрій Зінчук.

Щороку Dutch Design Week відвідують понад 300 000 фахівців та зацікавлених осіб. Представники всіх провідних світових медіа та креативних індустрій приїжджають до Ейндговену в пошуку талантів та нових ідей.


Читайте також:

Varosh

Фото: Катя Маріаш

0 #