Новини

Ужгород та Берегово зустрінуть весну під сети легендарного DJ Mays

27 Лютого 2014 3 881

Спершу це буде день народження проекту Karate Podcast та прощання з зимою, а тоді – техноейфорія на офіційному відкритті нового розважального закладу.

Об’єднуватиме обидві події Uzhgorod Techno Culture – і на рівні субкультури, і на рівні діджеїв, адже на обох вечірках спеціальному гостю допомагатимуть за пультом резиденти проекту – Neutrino, Verter та Ander. Їх ви всі знаєте і часто чуєте, а ось Мейса ми додатково представимо.

DJ Mays стоїть за пультом уже 2-ий десяток років. 

Руслан, а саме таке цивільне ім’я діджея, починав з Одеси: спершу переміг у конкурсі діджеїв, тоді разом з друзями започаткував AlienDJ’sPromo, а потім був Kazantip. 

Через цю територію Криму в 2000-их він вийшов на топ-рівень. 

Сьогодні DJ Mays безпосередньо асоціюється з 3 речами – техно, республікою Z та радіостанцією Kiss FM, де веде власну програму The Real Techno Mix.


Karate Podcast – онлайн ініціатива UTC, в рамках якого за 4 роки існування вийшло майже 70 подкастів.

Серед авторів сетів значаться купа діджеїв: Smailov, iO(Mulen), Kristina, Suhar, Veronika, Kolyaskin, Koma, Joseph, Dmitriy Krutykh, Etapp Kyle, Romik, Tolya Kruger, Anderei Fiber, Zaiceff, Dub-ro, Dynamic, Darkoe, Ground, Kool D, Ma-Gooch, Danilovsky, Dan Dee, Klinika, Woodman, Yuriy Gagarin, Barbarossa, Sasha Junior, Niobium, Igor Kalinin, Ander, SS 17, Geba, Mihal, Garry Shumoff & Tira Missu, Verter, Jaco, Highlander & Anvetta, Ievgeniy Kozlov, Terry Mutiny, Waza, Vova Dancer, Smoke, Pavel K, A-hvich, Nimof. Святкова вечірка відбудеться у Funky Lounge, і якщо ви хочете на неї потрапити, вдягайтесь у чорне та приходьте на 23.00.


Тепер трохи про новий розважальний заклад у Берегові. Називається він Magnum, розташований на вулиці Богдана Хмельницького 112/4. 1 березня відбудеться офіційне відкриття комплексу, до якого готуються вже кілька місяців.

Люди, які причетні до його створення, обіцяють, що клубом не обмежаться і відпочивати у Magnum можна буде либонь не цілодобово та щодня.

А ось і розлогий огляд про сам заклад Magnum: сучасний розважальний комплекс у Берегові в режимі 24/7

Varosh

0 #