Новини

Ужгород – Прага за 21€: новий рейс, що стартує 16 жовтня

4 Жовтня 2015 2 323

Квитки на комбінований рейс Ужгород – Прага коштуватимуть від 21 євро і вище. У вартість входить безкоштовний Wi-Fi, напої і легка перекуска.

Приватний чеський залізничний оператор LEO Express починає попередній продаж квитків на власний автобусний рейс Мукачево – Ужгород – Кошице з подальшою пересадкою на потяги компанії, які прямують до Праги. Розклад автобуса складено відповідно до розкладу поїздів LEO Express в Чехії та Словаччині, повідомляє прес-служба компанії порталу ЦТС.

Автобус курсуватиме щоденно, починаючи з 16 жовтня 2015 року. Таким чином, чеський залізничний оператор буде підвозити українських пасажирів на свої рейси.

З Кошице поїзди LEO Express курсують у напрямку Праги, зупиняючись на станціях Жиліна, Богумін, Острава. З 14 грудня поїзди будуть зупинятися в Пряшеві, Колине і Забржегу-на-Мораві. Зі станції Богумін компанія LEO Express забезпечує регулярні автобусні рейси до Катовіце і Краків.

Квитки на автобус можна придбати на українській версії сайту компанії leoexpress.com.ua або на автовокзалах Мукачева та Ужгорода.

За матеріалами lowcostavia.com.ua

0 #