Новини

Усі в захваті від BMW: в Ужгороді презентували THE X7, THE 7, THE 8

1 Серпня 2019 776

Закрита зустріч для клієнтів Ідеал M, офіційного дилера BMW, пройшла цієї середи у Кантрі Клаб.

– Бренд BMW – це автомобілі преміум-сегменту, а зараз з’явилися і авто luxury-класу. Три новинки – THE X7, THE 7 та THE 8 – вперше на Закарпатті. Презентацію ми розпланували на увесь день та дали можливість нашим клієнтам обрати зручний для них час та першими побачити ці елегантні моделі. Хотілося створити камерну та невимушену атмосферу і здається нам це вдалося. Усі презентовані авто – ексклюзивні, просторі, універсальні, елегантні, інноваційні та емоційні, – розповідають в Ідеал M.

Epf 1645
Epf 1662 Epf 1668 Epf 1671

На презентацію прийшли як потенційні власники новеньких авто, так і клієнти, які вже передплатили їх та очікують на свої баварські машини.

Найбільше клієнтів та шанувальників BMW на Закарпатті в Ужгороді, Мукачеві, Хусті, Сваляві та Тячеві. Це власники бізнесів – жінки та чоловіки від 40 років, які цінують комфорт та якість, та розуміються на задоволені за кермом.

Epf 1658
Epf 1674 Epf 1739 Epf 1752

Партнерам заходу виступили: страхова компанія ARX; банк “Креді Агріколь”, АртвайнеріTraksler Development, туристична компанія Мagellan, мережа фітнес-центрів Viper Gym, сімейний ресторан заміського типу Country Club, мінеральна вода “Крайна“.


Контакти Ідеал M:

На правах реклами

0 #
# BMW THE 7 # BMW THE 8 # BMW THE X7 # Ідеал М # ужгород