Новини

Українців у всьому світі об’єднає новий сайт

16 Травня 2014 2 498

Ресурс під назвою "Нас 100 мільйонів" створили місяць тому.

Засновкики сайту розповідають про нього:

— Що таке "українець"? Це національність, територіальна належність, чи, все-таки, це людина, що має українське коріння, незалежно від країни і континенту, на якому вона проживає? Наскільки важливо, в якій частині земної кулі ти знаходишся, якщо бажаєш підтримати рідних по духу тобі людей?

Тільки уявіть ту неймовірну кількість українців, розкиданих по світу, що мають бажання про себе заявити?

Метою даного проекту є об’єднання всіх, кому небайдужа доля України. Всіх, хто бажає, щоб надалі його голос був врахований у вирішенні питань розвитку нашої країни.

Україна — не територія. Україна — це люди…

Ідея проекту — показати на мапі світу якомога більше людей, що мають відношення до нашої країни: українців за паспортом людей, що проживають на території України, не будучи її громадянами українські діаспори, людей, які давно покинули Україну, а також людей, які ніколи в ній не бували, але мають українське коріння, всіх тих, хто просто має бажання підтримати український народ.

Тільки не будучи байдужими один до одного, заявляючи про себе, висловлюючи свою точку зору і будучи згуртованими у нас є величезні шанси поліпшити майбутню історію нашої країни — історію України.

Varosh

0 #