Новини

Українці перестали купувати вживані авто – дослідження

8 Жовтня 2013 1 555

В Україні просів ринок вживаних автомобілів. Так, у вересні число проданих "легковиків" впало нижче березневого показника. Про це повідомляють аналітики сайту приватних оголошень Slando.

З квітня на Slando продавалося більш як 5 тисяч вживаних автомобілів у місяць. Що складало більше 15% від всіх виставлених на продаж легкових машин. Проте у серпні і вересні показники почали знижуватись. В результаті цього кількість угод продажу впала нижче показника за березень цього року, коли через погодні аномалії покупці часто відкладали купівлю авто.

Однією з причин такого явища може бути введення утилізаційного збору, котрий почав діяти з 1 вересня. Новий збір суттєво підняв ціни на нові та б/у авто. Таким чином, покупці намагались купити авто до введення нового податку, або ж відклали купівлю машини на майбутнє.

Нагадаємо, найпопулярнішими моделями на вторинному ринку України є Daewoo Lanos/Sens (2,95% від загального числа автомобілів), ВАЗ 2101 (1,75%), ВАЗ 2106 (1,43%), Audi A6 (1,31%) та Chevrolet Aveo (1,30%). А портрет типового авто на вторинному ринку виглядає так: седан, 14 років, з механікою, на бензині та коштує 76,5 тис. грн.

Наразі в базі сайту зберігається більше 5 млн приватних оголошень від українських інтернет-користувачів. З них майже 450 тис. пропозицій припадає на розділ "Транспорт" на Slando.

0 #