Новини

Українці оцінили Януковича дорожче Сталіна та Леніна

30 Жовтня 2013 2 260

За ціною гіпсового бюста Віктора Януковича можна придбати чотири бюсти Сталіна, або ж десяток Ленінів. Так, на сайті оголошень Slando скульптуру діючого президента України намагаються продати значно дорожче, ніж відомих політиків минулого.

Українці масово позбуваються популярних у радянські часи бюстів відомих постатей. Так, на Slando виставлено на продаж понад 300 різноманітних бюстів, більша частина яких належить політичним діячам.

Найпопулярнішими з них є Ленін та Сталін, проте зустрічаються Муссоліні, Гітлер, Шухевич та Каддафі. Є серед пропозицій і нові витвори, наприклад, бюст Януковича авторства Олександра Бойко. Ціна його роботи – 9 999 гривень.

Вартість бюсту залежить у першу чергу від апетиту продавця. Проте, часто вона може ще визначатись за матеріалом. Так, якщо бюст зроблений з дорого сплаву, то його ціна буде суттєво вища, ніж у гіпсового аналогу. Наприклад, за бронзового Каддафі вагою 60 кг просять 80 000 гривень, за Петра Першого вагою 3,5 кг з нікелевого сплаву хочуть отримати 2 500 гривень, а гіпсового Наполеона оцінили лише в 80 гривень.

Серед звичайних бюстів можна зустріти досить неординарні роботи. Наприклад, бюст Леніна в образі Термінатора продають за 750 гривень. Продавець зазначає: "Это был обыкновенный гипсовый бюст товарища Ленина. После его неудачного падения со стола на асфальт у него половина головы разбилась. Но нашелся человек, который починил его и дал жизнь новому, так сказать, бюсту под названием "Ленинатор". Глаз, к сожалению, сейчас не моргает, но если заменить светодиоды, то можно лицезреть дружеское подмигивание товарища Ленина".

0 #