Новини

Українці найчастіше віддають задарма тварин та меблі

25 Вересня 2013 2 392

З електронікою вже дещо інша ситуація. Про це свідчить дослідження аналітиків сайту приватних оголошень Slando.

Вони дослідили, в яких розділах найчастіше з’являються пропозиції з відміткою "віддам задарма" замість цінника. Більш за все таких оголошень у рубриці "тварини", приблизно 16,5 тис. У більшості випадків це пропозиції кошенят та цуценят, проте тут можна знайти безкоштовні аксесуари для домашніх улюбленців, або ж екзотичних тваринок.

У розділі "дім та сад", де запропоновані меблі, аксесуари та інші товари для домашніх потреб, безкоштовних пропозицій приблизно 500. Найчастіше українці пропонують забрати у них непотрібні меблі, старий посуд чи кімнатні рослини.

У рубриці "мода та стиль" користувачі готові ділитися одягом та аксесуарами, пропозицій тут майже 800. Безкоштовні дитячі товари пропонуються в 450 оголошеннях. Музикальні інструменти, товари для спорту, книги, товари колекціонування та інші речі з розділу "хобі, відпочинок та спорт" задарма можна отримати від більш як 300 людей.

Найменше безкоштовних пропозицій у розділі "Електроніка". Оголошень без цінника тут менш як 200. Та і віддають найчастіше вже морально застарілу або ж непрацюючу техніку.

Наразі в базі сайту Slando зберігається більше 4,7 млн приватних оголошень від українських інтернет-користувачів. З них близько 19 тисяч пропозицій припадає на розділ "віддам задарма".

0 #