Новини

У топ-100 ресторанів України – 3 із закарпатською душею

4 Травня 2016 1 849

Тижневик "Новое время" презентував традиційний гід для гурманів у розрізі всієї країни, склавши список топ-100 найкращих ресторанів.

Якщо у минулому рейтингу видання, покладаючись на експертів, включило у аналогічний список низку вкрай сумнівних закладів у різних містах. Так у випадку з Мукачевом, окрім ресторану Міленіум, який справді є якщо не найкращим, то одним з кращих у місті, до списку 2015 року потрапив заклад під назвою "У Філіппа". Місцеві не дадуть збрехати, це далеко не ресторан, скоріше бар, чи навіть пельменна. При чому доволі совкова, якщо бути коректним.

Цього разу видання не ризикнуло, і включило по одному закладу з Мукачева і Ужгорода. Це відповідно Графський двір та Old Continent.

Ще один закарпатський ресторан опинився у списку від Києва, і це Кіфлик, який наробив чимало галасу серед гурманів з моменту відкриття, заслуживши свого часу навіть похвалу від Ектора Хіменеса.

Рейтинг оприлюднено в журналі від 29 квітня. Його склали на основі рекомендацій не тільки рестораторів, а й журналістів і навіть програмістів.

Varosh

0 #