Новини

У студії “Look” для наймолодших відвідувачів підготували подарунки

5 Лютого 2015 1 896

Свята для малюків не закінчуються. У студії "Look", що в Ужгороді на вул. Петефі, 32, готові дивувати, як дітей, так і їхніх батьків.

Сьогодні тут розробили дві акційні пропозиції. Згідно першої, замовляючи повну організацію дитячого свята або дня народження, клієнт отримує абсолютно безкоштовно майстер-клас на святі та подарункові сертифікати на відвідування арт-занять для кожного маленького гостя вечірки. Увесь тематичний матеріал надає школа, а вироби діти забирають із собою.

Якщо ж ви вирішили зареєструвати вашу дитину на арт-заняття до "Look", то варто це зробити до 1 березня. Адже, у такому разі ви отримаєте суттєву знижку. Вартість 8 занять коштуватиме лише 195 гривень.

На заняттях дітлахи опановують основи живопису та рисунку, поринають у світ фотографії та дизайну, заглиблюються у вивчення техніки художньої ліпки та створення виробів зі скла, пізнають класичне та сучасне мистецтво України та світу. У школі пропонують: живопис, рисунок, скульптура, композиція, типографіка, батік, текстиль, монотипія, декупаж, фелтинг, вітражний розпис, скрапбукінг, паперова пластика, орігамі, квілінг, колаж, фотосправа, мистецтвознавство, екскурсії в музеї та галереї, виїзні пленери, виставки відомих художників, майстер-класи, арт-заняття та інше.

Varosh

0 #