Новини

У Рахові з симптомами отруєння госпіталізували 12 школярів та педагога (Оновлено)

29 Лютого 2024 92

У Рахові до лікарні шпиталізували 12 школярів від 6 до 14 років. Також за допомогою з ознаками отруєння звернувся викладач навчального закладу.

Як повідомляють у поліції Закарпатської області, 29 лютого ювенальний поліцейський навідався до однієї зі шкіл у Рахові. Під час візиту з’ясувалося, що у школі одразу 12 учням раптово стало зле.

У ході перевірки інформації у лікарні підтвердили факт госпіталізації 12 школярів віком від 6 до 14 років. Також за допомогою звернувся один із педагогів цієї ж школи, повідомляють у поліції області.

“Наразі у навчальному закладі працює слідчо-оперативна група місцевого відділу поліції та відділ криміналістичного забезпечення ГУНП в Закарпатській області. Останні, спільно зі співробітниками санітарно-епідеміологічної служби, відбирають зразки води та харчових продуктів для проведення експертних досліджень та встановлення джерела інфекції”, – йдеться у повідомленні поліції Закарпатської області.

Проводяться всі першочергові необхідні заходи. За результатами роботи буде визначено правову кваліфікацію події.

ОНОВЛЕНО

За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України, тобто Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

Varosh,

Титульне фото: Уніан

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram

0 #