Новини

У Мукачеві на 2 тижні зупинили роботу відомої фабрики Fischer

23 Березня 2020 961

Робота підприємства зупиняється із завтрашнього дня, 24 березня, і до 6 квітня.

Як розповіли нам працівники підприємства, рішення ухвалили та оголосили сьогодні.

Згодом на підприємстві офіційно підтвердили цю інформацію:

– Керівництво УАП ТОВ «Фішер-Мукачево» прийняло рішення зупинити роботу підприємства на час карантину з 24 березня по 6 квітня 2020 року включно, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, викликаної COVID-19. Бажаємо всім бути здоровими! Бережіть себе та своїх рідних!

Зауважимо, що Fischer є всесвітньовідомим австрійським брендом лиж та спортивного спорядження, ключові виробничі потужності якого зосереджені на базі українсько-австрійського підприємства ТОВ «Фішер-Мукачево». Також на Fischer виробляють карбонові деталі для таких брендів як «BMW», «Audi», «Porsche», «Мercedes».

Кілька фактів про підприємство Fischer у Мукачеві станом на 2015-2017 роки:

  1. З 5 мільйонів гірських бігових лиж, які щороку виробляються у світі, 1,2 мільйони виробляться на заводі в Мукачеві (дані Forbes, 2015)
  2. Загалом на підприємстві виробляють близько 150 моделей лиж, з них близько 80 моделей – бігових.
  3. Щодня на підприємстві випускають близько 3,5 тисяч пар лиж. Щотижня з підприємства відправляють 5-7 вантажівок готової продукції, 70% підприємства йде в логістичний центр у Австрії, звідки розподіляєяться до 43 країн світу, включаючи Японію, Канаду і США
  4. Fischer забезпечує ключками 27 з 31 клубу NHL.
  5. Єдина українська золота медаль на останніх зимових олімпійських іграх була здобута фристайлістом Олександром Абраменком у лижах бренду «Тиса», які виробляються в Мукачеві.

До слова, на інших підприємствах Мукачева та Закарпаття, зокрема з іноземними інвестиціями, наразі запроваджують роботу вдома та додаткові заходи безпеки й санітарії.

Так, за нашою інформацією, компанія Flex перевела на роботу вдома більшу частину менеджменту заводу в Мукачеві, де виробляють комплектуючі та продукцію для Google, Nike, Teradata, Lenovo. Водночас, робота на лініях заводу продовжується, а це близько 3000 осіб.

Varosh
Фото: Українська Правда

0 #
# Fischer # Фішер