Новини

У Мукачеві ініціюють створення громадської спілки “Мукачівський Туристичний Альянс”

19 Жовтня 2015 1 702

Мукачівський туристичний клуб (МТК) бере на себе ініціативу створення Громадської спілки "Мукачівський Туристичний Альянс" (МТА).

– На це нас надихнув яскравий приклад Львова, де об’єдналися підприємці міста і в тісній співпраці з міською владою розвивають туристичний бренд міста. Мукачівський Туристичний Альянс – це громадська спілка, що об’єднає активних гравців ринку. Поєднавши власний досвід та найвдаліші закордонні практики, можливо розумно розвивати індустрію туризму у Мукачеві, дбаючи як про комфорт та добробут мешканців, так і про позитивні спогади гостей. МТА створюється для активізації розвитку, промоції Мукачева, як туристичного напрямку на внутрішніх та закордонних ринках, покращення конкурентності туристичних послуг та інфраструктури міста. Мукачівський Туристичний Альянс залишається поза політикою, цінує етичні, бізнесові стосунки поміж усіма сторонами та дотримується прозорості у всіх наших справах, – кажуть ініціатори створення.

На першому етапі проводиться реєстрація бажаючих стати учасником МТА, а саме: готелі, хостели, заклади харчування, туристичні компанії, екскурсоводи, транспортні підприємства, розважальні торгові центри та магазини, салони краси, конференц-зали, стадіони, підприємства з організації святкувань, навчальні заклади, приватні медичні заклади, оператори мобільного зв’язку, нічні клуби, музеї, театри, кінотеатри, картинні галереї, концертні зали, ЗМІ та медіа, громадські організації. Зареєструватися можна за посиланням.

– Що ми отримаємо, як спільнота: участь у формуванні бренду Мукачева та розвитку Мукачева туристичного, долученість до створення та реалізації стратегії розвитку туризму, прийняття рішень щодо розвитку туризму, забезпечення контакту між бізнесом та владою, лобіювання інтересів членів МТА у органах влади, просування ініціатив членів МТА загальними зусиллями, спільне формування календаря подій у Мукачеві, збільшення іноземних/національних туристів, які залишають гроші у Мукачеві, у вашому бізнесі, покращення співпраці та взаєморозуміння між бізнес-гравцями у Мукачеві, – розповідають в МТК.

0 #