Новини

У мовній школі “Поліглот” стартує новий навчальний рік

12 Січня 2015 2 333

Закінчуються новорічно-різдвяні канікули і настає час активно взятися за навчання та роботу. Початок року чи не найкращий період для того, аби розпочати вчити іноземну мову.

– От і розпочався 2015 рік. Багато з нас поставив перед собою важливі цілі перед початком року, а хтось просто загадав бажання у новорічну ніч. Якщо ваші цілі або мрії пов’язані з вивченням іноземної мови, то вам варто звернутися в "Поліглот", – кажуть у школі.

Ось як відгукується студентка Людмила про навчання в Поліглоті: "Надзвичайнао насичена програма. Купа незнайомих для мене слів. Нарешті я без жаху сприймаю інформацію про Present Perfect. А в цілому уроки діють, як наркотик, хочеться дозу ще і ще!"

Відомо, що для того, щоб людина заговорила іноземною, їй потрібно якомога більше спілкуватися і не боятися зробити помилку, ось чому в "Поліглоті" і використовують комунікативну методику, яка стимулює говоріння в невимушеній атмосфері. Зрозуміло, що в ході гри, діалогу чи дискусії, спілкування є максимально живим і природнім.

– На початку цього року кожен учень-поліглотик поставив перед собою особисту ціль в покращенні шкільних оцінок. І ми впевнені, що завдяки наполегливості і постійному контролю з боку вчителів, більшість досягнуть своєї мети, адже щороку поліглотики відмічають прорив і значне покращення своїх знань з іноземної мови, – розповідають у "Поліглоті".

"Мені дуже подобається "Поліглот". Тут привітні вчителі та високий рівень знань. Це відображається і на моїх оцінках в школі. Також тут дуже весело. Найбільше мені подобається те, що ми робимо цікаві вправи, граємо в ігри та дивимось фільми". (Джесіка-Ніколь, 11 років).

"Поліглот – це здійснення мрій. Поліглот мені вже сниться. Я хотів би, щоб всі мої друзі теж ходили сюди. Тут дуже класно і весело. Наша група, як маленька сім’я. Я хочу доходити до кінця всіх рівнів". (Даніель, 12 років)

Вчитель Карл з США, який дуже відкритий до спілкування з усіма студентами, є дуже цінним працівником в "Поліглоті". Зараз студенти на кожному рівні мають нагоду поспілкуватися з живим носієм мови і відчути всю красу і мелодійність англійської.

"Мені дуже подобаються уроки в Поліглоті і мені сподобався Карл. Хотілося б щоб він і надалі вів наші уроки". (Андріана, 13 років)

Кожна група в школі, як маленька сімя, де є атмосфера підтримки і взаємопорозуміння.

"Я скажу тільки одне – для мене курси стали місцем, де я не тільки вчуся, а й відпочиваю душею". (Марина)

– Хоча святковий сезон іще триває, та колектив "Поліглоту" вже з натхненням і запалом чекає початку нового семестру 19 січня. Всі працівники готуються до зустрічі із своїми студентами і з нетерпінням очікують на нових. Тому, якщо ви бажаєте дізнатися про деталі та записатися на безкоштовне тестування, телефонуйте або ж заходьте до офісу "Поліглота", де вам нададуть консультацію і ознайомлять з умовами навчання, – кажуть у школі.Varosh

0 #