Новини

У мовній школі “Поліглот” розпочинаєть набір до дитячих літніх таборів

3 Червня 2015 1 553

Літня програма стартує вже незабаром, тож у школі діляться планами та це літо.

– Ось і наступило літо! Така довгоочікувана пора для всіх дітей. Одні з найкращих моментів дитинства, безумовно, пов’язані з літом – порою ігор, розваг, веселощів і рардості. Часом, коли не потрібно ходити до школи і виконувати домашнє завдання. Так, 100 %, літо – найкраще. А от для батьків літо є ще одним приводом для того, щоб чимось зайняти своїх діток. І не будь чим, а чимось таким, щоб можна було не переживати за безпеку своїх малят і знати, що їм весело, цікаво і корисно. Щороку різні лінгвістичні школи нашого міста пропонують дитячий відпочинок у поєднанні з навчанням. Загалом, варіантів безліч, а вибирати найкращий відпочинок для дітей, як завжди, вам, – кажуть у мовній школі "Поліглот".

Чим же ж відпочинок в англомовному денному таборі "Поліглот" унікальний? Напевно тим, що кожен день в тут є іншим, цікавим і не схожим на попередній. Колектив професійних та енергійних вчителів дбає про те, щоб уроки англійської були цікавими і захоплюючими, а волонтери в свою чергу дбають про веселі розваги на подвір’ї. Відпочинок у басейні в спекотні дні, заняття з танців та інтерактивні ігри з купою атракціонів для дітей і багато-багато інших розваг роблять відпочинок в таборі дуже насиченим і захоплюючим.

Переконливими, звичайно, є відгуки самих же учасників денного табору "Поліглот" і їхніх батьків. Ось чим вони з нами поділилися:

"Мені сподобалось в таборі те, що ми ходили у басейн, на танці, в кафе та на прогулянку. Також мені страшенно сподобались уроки — вони були цікаві! Я знайшла багато друзів і мені сподобався цей рік". (Бернадет, 10 років)

"Дуже задоволена організацією та поєднанням відпочинку та навчання. Бажаю вам і надалі так професійно займатися нашими дітками". (Інна)

Правильно організований дитячий відпочинок принесе масу приємних, незабутніх вражень вашій дитині. Бачити свою дитину радісною, зробити її щасливою чи не цього прагнуть всі батьки?


Адреса:


Varosh

0 #