Новини

У Берегові встановили перший контейнер для селективного збору батарейок

9 Вересня 2013 2 452

Ініціатива належить соціально-екологічній організації "Чистий Берег", і реалізована в одному з дворів багатоквартирних будинків, де з весни 2011 року діє пілотний майданчик для сортування відходів: окрім контейнерів для змішаного сміття тут встановлені також окремі для макулатури, скла та пластикових пляшок.

Контейнер було встановлено в рамках спецоперації "Батарейкам – утилізація!". Долучитися до неї можуть й інші: отримати аналогічний або схожий контейнер за умови, що самі подбають про транспортування батарейок до місця утилізації.

Першим "внеском" до встановленого спецконтейнеру стали 7 кілограмів батарейок, зібрані головою організації Олегом Супруненком за кілька років – довелося накопичувати їх, адже знаючи про небезпеку цих відходів, викидати їх у загальний смітник було вже неможливо.

Слід зауважити, що минулого року за утилізацію батарейок всерйоз заговорили в Ужгороді та Мукачеві: в цих містах активісти розмістили кілька пунктів прийому батарейок, які потім відправляються на переробку до Львова на спеціалізоване підприємство.

Varosh

0 #