Новини

У Берегові на фестивалі MEGAROCK-2013 звучатимуть хіти Pantera, Slayer та Iron Maiden

19 Квітня 2013 3 312

Два дні – 24 та 25 травня – триватиме в Берегові грандіозний рок-фестиваль під назвою MEGAROCK. Він обіцяє стати справжнім подарунком для любителів важкої музики, адже на Закарпаття приїдуть найкращі «металічні» гурти Угорщини та одразу чотири тріб’ют-групи, які професійно виконують хіти відомих на весь світ «монстрів року» – Pantera, Slayer, IronMaiden та GunsN'Roses.

Музична подія відбудеться просто неба – у відкритому амфітеатрі, який може вмістити понад тисячу чоловік.

24 травня у програмі – молодий закарпатський гурт BLACK SUMMER CLOUD (Берегово), потім розігріватиме публіку Rocket Queen (GunsN’Rosestributeband), а потім вступить в дію більш важка артилерія – «213» (Slayer Tribute Band) та PANTERA (Vulgar Displayof Cover). Під вечір розпочнеться шоу за участі DALRIADA, KÁRPÁTIA та MOBY DICK.

25 травня – знову відкриватимуть закарпатці, цього разу CASTRUM (Ужгород), за ними виступлять DRACO HYPNALIS (Чехія). Безперечно знайдеться багато охочих підспівувати хіти Iron Maiden у виконанні тріб’ют-групи «UpTheIrons». Далі заплановані виступи DIKTÁTOR, SCERRA та RÓMEÓ VÉRZIK. Завершить мега-фестиваль TANKCSAPDA – одна з найпопулярніших рок-гуртів Угорщини. Вартість одноденного квитка-браслета складає 79 гривень, в день концерту 100 гривень.

Varosh.com.ua

0 #