Новини

Туристам буде простіше отримати шенгенську візу до Чеської Республіки

22 Травня 2013 2 536

Інформацію про видачу багаторазових віз з туристичною метою опублікули на сайті Посольства Чеської Республіки в Україні.

Зокрема, у повідомленні йдеться про те, що з 22 травня буде змінено практику видачі шенгенських віз що стосуються туризму та лікування. Таким чином, їх можна буде отримати не лише для одноразового в’їзду, але й для багаторазового.

"Указаний захід прийнято згідно з політикою Чеської Республіки на підтримку індивідуального та організованого туризму і курортної справи, розширення можливостей для особистих контактів між громадянами України та Чеської Республіки згідно з пріоритетами Східного партнерства Європейського Союзу та як вираження підтримки євроінтеграційних прагнень України.

Заявник на багаторазову візу повинен довести, що у минулому йому було видано мінімум дві одноразові шенгенські візи або одну багаторазову шенгенську візу на 90 днів з терміном дії хоча б на один рік, які він використав за призначенням. У такому випадку можна передбачати, що і наступна багаторазова віза буде використана за призначенням. Термін дії такої візи становитиме один рік, наступної – два роки", – йдеться у повідомленні.

При цьому консульський збір за подання заяви на багаторазову візу не підвищуватиметься. Його розмір залишається незмінним як при поданні заяви індивідуально, так і через акредитовану туристичну фірму.

0 #