Новини

“Триста8ісім” оголосили конкурс на розробку логотипу

14 Листопада 2013 1 393

Ужгородський гурт шукає дизайнерів, які візьмуться за розробку логотипу.

— Ми зараз активно працюємо над матеріалом для повноформатного альбому, який незабаром плануємо видати. Водночас з видачею альбому ми хочемо оновити логотип гурту, і тому запрошуємо всіх охочих допомогти нам, взявши участь в конкурсі з його розробки, — кажуть хлопці.

Найкращу роботу, визначену учасниками гурту, буде розміщено на обкладинці майбутнього альбому із зазначенням авторства та використано в промо-продукції, пов’язаній з туром на підтримку альбому. Автору роботи обіцяють дружбу довіку та обговорення подальшої співпраці.

—В логотипі обов’язково має бути присутньою назва гурту "Триставісім", решта — на розсуд автора: чи це буде тільки текст, чи його доповнюватиме певна символіка. Також, просимо передбачити написання назви латинськими літерами — "Trystavisim". Зауважуємо, що назва "Триставісім" має містити виключно літери, — розповідають у гурті.

Надсилати роботи потрібно у листі на адресу: trysta8isim@gmail.com з темою "Конкурс" у форматі JPEG. При виникненні будь-яких питань — зв’язок за адресою trysta8isim@gmail.com, або в соціальних мережах: fb.com, vk.com. Пропозиції приймаються до 31 грудня 2013 року включно.

Читайте також: 

0 #