Новини

TM Florange: Як отримати знижку на французьку білизну і біжутерію?

3 Червня 2015 1 367

У компанії розповідають, як можна купувати речі з більш ніж 40% знижкою.

– Двері "Florange" відкриті для всіх. Ви можете стати консультантом "Florange" виключно в особистих цілях. При цьому ви отримуєте не тільки знижку на продукцію, а й можете брати участь у всіх акціях, що проводяться компанією для своїх консультантів. І в подарунок отримувати дизайнерську білизну і стильну біжутерію. Погодьтеся, подарунки – це завжди дуже приємно, – кажуть у Модному Домі.

Переваги:

– Отже, ставши консультантом, ви відразу ж отримуєте право зробити своє перше замовлення зі знижкою 20% від цін каталогу. Який магазин запропонує таку знижку? При первинній покупці в звичайному магазині ви можете розраховувати максимум на 3-5%, якщо вже дуже сподобаєтеся продавцеві. "Florange" цінує своїх консультантів, пропонуючи їм найвигідніші умови придбання продукції. Саме тому знижка в компанії накопичувальна. І зі збільшенням сумарного обсягу ваших замовлень з моменту першої покупки знижка зростає. Дуже скоро ви зможете купувати продукцію зі знижкою 30% на весь асортимент, – розповідають у "Флоранж".

А якщо врахувати, що компанія заохочує своїх консультантів додатково "Подарунком господарці", рівним 10% від суми замовлення, то підсумкова знижка дорівнює 40% від цін каталогу.

– Ми готові більш детально розповісти про всі нюанси придбання продукції "Флоранж" зі знижкою. І про те, як можна стати консультантом в особистих цілях. Для отримання постійної знижки необхідно вказати: ПІБ, місто, дату народження, адресу, телефон, емейл. Запит на знижку відправити на емейл: info@florange-shop.com, або можна зареєструватися на нашому сайті в розділі "Отримати знижку", – діляться деталями у компанії.


Детальна інформація та асортимент продукції на сайті florange-shop.com. Або за телефонами: 050-944-76-00 та 098-364-26-27.


0 #