Новини

Тіна Кароль презентувала символічну відеороботу “Жизнь продолжается”

24 Жовтня 2013 2 625

Екранізація життєствердноъ пісні співачки переповнена символізмом і її особистої філософією, кожна людина може побачити зворушливу історію співачки.

Відео з’явилося у мережі кілька годин тому і у описі до нього йдеться про те, що Тіна Кароль, яка п’ять місяців тому пережила особисту трагедію на очах у мільйонів людей, не залишила сцену і свого глядача, продовживши творити і йти далі. У своїй новій відеороботі співачка підкреслює, що її минуле завжди буде її справжнім.

Містичний герой, який з’являється в кліпі всього на кілька секунд, уособлює любов всього її життя, людину, яка залишається поруч з нею скрізь і у всьому. Він нерухомо спостерігає за тим, як співачка щосили намагається жити і співати без нього. Вона йде по життю вірячи в їх любов, любов після смерті.

У новій роботі Кароль все символічно: кінь, як образ життєлюбства і несломімого характеру співачки; вода, яка ніколи не змиває печаль; червона троянда у вогні, немов її любов спопеляє полум’ям туга. Крізь тонкий символізм Тіна Кароль показує не просто кліп, вона показує свою особисту історію молодої тендітної дівчини з сильним серцем. Вона посміхається і співає вірячи в те, що її "Жизнь продолжается".

Нагадаємо, що концерт Тіни Кароль в Ужгороді запланований на 4 грудня.

0 #