Новини

“The Family” дарує безкоштовну фото та відеозйомку весілля

8 Грудня 2015 2 328

Ужгородський фотограф Володимир Боїшко та відеограф Михайло Микита оголосили про старт конкурсу, який дає можливість отримати безкоштовну фото та відеозйомку всього весілля.

Хлопці знайомі нам за спільною роботою у стилі timelapse, яка показує красу Ужгорода. А нещодавно вони створили команду, яка пропонує фото та відео послуги.

– Все почалося два роки тому. Тоді ми навіть не розраховували на те, що це хобі може перерости в основну роботу. Спочатку це була зйомка рідних, друзів, знайомих та створення портфоліо. Все відбувалося дуже стрімко і тому ми вирішили створити власну команду. Так з’явилася компанія "The Family" – сім’я однодумців, друзів, які створюють креативні речі, у фото та відео напрямках. Переважно це весільна зйомка та все з нею пов’язане. Також ми намагаємося створювати та втілювати в життя нові ідеї, прикладом яких є новий формат бачення love story, який поєднує в собі відео та фото в одному ролику. У нас є багато цікавих ідей, які ми обовя’зково будемо втілювати в життя вже найближчим часом, – кажуть Володимир та Михайло.
Як взяти участь у розіграші безкоштовної фото та відеозйомки весілля, дізнавайтеся за посиланням

Varosh

0 #