Новини

Sziget отримав звання “Улюбленого фестивалю артистів”

2 Квітня 2017 1 350

"Фестиваль Sziget пишається багатьма своїми нагородами, але визнання європейською фестивальною сценою завжди робить нас особливо щасливими!" – радіють організатори. 11 січня в Гронінгені на церемонії European Festival Awards, Sziget отримав звання "Улюбленого фестивалю артистів".

"Раніше фестивальна індустрія та глядачі були тими, хто голосував за нас, зараз це міжнародні артисти. Я дуже пишаюся тим, що Sziget виграв у всіх категоріях, до шортлісту яких колись входив. Незважаючи на те, що ми дуже щасливі, це також величезна відповідальність, бо ж ми маємо втримати цю довіру. На щастя, наші нинішні тенденції показують, що довіра аудиторії, наших сігетців, продовжується, тож тепер це чудовий відгук, що міжнародні артисти також люблять наш фестиваль. Аудиторія Sziget дуже різнобарвна, і вона зацікавлена не лише в концертах, а в самому прибутті на Острів Свободи, щоб відкрити для себе й інші цікаві немузичні програми! Таким чином, артисти не тільки зустрічаються зі своїми шанувальниками, а й з набагато більше закоханою в музику публікою" – сказав головний організатор та засновник фестивалю, Károly Gerendai, після церемонії нагородження.

Також, нагороду за свій внесок в музичну індустрію отримав Dan Panaitescu, який довгий час працював в команді Sziget, але, нажаль, трагічно загинув у автокатастрофі минулого року.

Фестивалі компанії Sziget Cultural Management були номіновані у різних категоріях. Sziget потрапив у шортлист одразу у двох категоріях – "Улюблений фестиваль артистів" та "Найкращий великий фестиваль". 

Катя Маріаш, Varosh, за матеріалами прес-служби Sziget

0 #