Новини

Sziget 2016 оголосив повний лайн-ап World Music Stage

15 Травня 2016 1 484

Фестиваль Sziget, який відбудеться 10-17 серпня в Будапешті, оголосив повну програму однієї з найбільш різнобарвних та інтернаціональних сцен – World Music Stage.

Цього року сцена запрацює вже 11 серпня, в День 0. Програму World Music Stage відкриє концерт Buika, а продовжать Leningrad, Goran Bregovic з Wedding and Funeral Band, Rachid Taha та багато інших артистів з різних куточків світу. Концерти будуть починатися в другій половині дня і тривати до пізнього вечора, переходячи у виступи ді-джеїв до сходу сонця.

Buika поєднає різноманітні стилі з емоційними текстами і хрипкою чуттєвістю в голосі. Її численні нагороди і відзнаки свідчать про те, що цей виступ стане справді незабутнім початком програми World Music Stage. Довгоочікуваний концерт Leningrad, безумовно, приправить спекотний день серпня. Острів Свободи сколихне безкомпромісний ска-панк з елементами російських маршів, танців і народних пісень. А неперевершений Goran Bregovic і його Wedding and Funeral Band майстерно поєднають звуки циганського духового оркестру з традиційною болгарською поліфонією. Відмінну атмосферу і палкі танці буде гарантовано.

На Sziget World Music Stage виступить Rachid Taha – алжирський співак з Франції, музика якого натхненна роком, електронікою, панком і пристрасним вокальним стилем раї. Pannonia Allstars Ska Orchestra привезе традиційне ска, прикрашене скрипкою, що додасть їхній музиці справді угорського присмаку і блискуче поєднається з реггі та джазовими мелодіями. Сігетці зможуть насолодитися циганськими танцями з Baro Drom Orkestar, електро-свінгом і балканськими танцями з Django Lassi, традиційною балканською, циганською, турецькою музикою, зміксованою зі свінгом і джазом від The Dzambo Aguševi Orchestra. На сцені виступить і легендарний духовий оркестр Fanfare Ciocarlia, який об’єднає танцювальні ритми румунських циган і музику клезмер, марші турецьких військових оркестрів і мелодії Боллівуду. Тут пролунають поп та афро-американські ритми Enzo Avitable, і навіть афро-карибський фольктронік Колумбії в поєднанні із сучасними стилями хіп-хоп, хаус, техно і брейкбіт від Systema Solar.

Також в програмі World Music Stage виступлять Cimbaliband, Dudu Tassa & The Kuwaitis, Enzo Avitabile & Bottari & Scorribanda, Hackney Colliery Band, Ilaria Graziano, Francesco Forni, Kultur Shock, La Dame Blanche, La-33, Lajkó Félix feat Óperentzia, Les Hurlements d’Léo, Malasañers, Mau Mau, Psycho Mutants, Rupa & The April Fishes, Soviet Suprem, Värttinä і Yiddish Twist Orchestra.


Усі наші звіти з минулорічного фестивалю Sziget читайте за посиланням.


0 #