Новини

Співачка Йолка розповіла про новий кліп та спільну роботу з реперами

23 Серпня 2013 2 780

Виконавиця заспівала трек "Новый Мир" з екс-учасником дуету "Песочные Люди" репером Жарою, який готує до виходу на лейблі Respect Production свій перший сольний альбом.

Зокрема, на сайті співачка повідомляє:

"У пісні "Новый Мир" я почула посил, який дуже близький особисто мені: якщо ти хочеш щось змінити – не бійся – міняй. І починати будь-які зміни – аж до глобальних – потрібно неодмінно з себе".

Жара:

"Пісня "Новый Мир" – це заклик не бояться бути собою, бути вільним. Якщо подивитися навколо, то більшість людей просто слідують загальноприйнятим нормам, у той час як один крок або новий погляд на звичні речі, можуть повністю перевернути вашу свідомість.  Для мене ця пісня важлива ще й тим, що після довгих років роботи в групі я починаю працювати сольно, і вона – мій перший "великий" сингл.  Для мене це по-справжньому "новий світ".

Йолка:

"Кумедно, що колись давним-давно, коли я тільки переїхала до Москви – я побачила Жару у метро. Особисто ж ми познайомилися не так давно на одному з концертів гурту "Каста". Я щиро і дуже давно люблю російський реп, і з радістю прийняла пропозицію попрацювати з Жарою і поспівпрацювати таким чином з Владі і лейблом Respect Production. Всі дуети, які у мене є – абсолютно не випадкові. Це творчі роботи з цікавими, близькими мені по духу людьми, які дивляться зі мною в одному напрямку".

Режисером відео "Новый Мир" виступив молодий кліпмейкер Руслан Пелих. Жара у кліпі – "остання людина на Землі", людина, світ навколо якого почорнів і зруйнувався, і персонаж Йолки – "п’ятий елемент", вища неземна істота – надихає героя на загальнолюдський ренесанс і будівництво нового світлого світу. Ці безкомпромісні образи, підкреслені чорно-білим колірним рішенням, зрозумілі всякому знаки і символи, використані у відео, точно ілюструють пісню, допомагаючи розкрити тему вічного пошуку людиною себе, свого місця у світі, пошуку свободи і гармонії.

За матеріалами elkasinger.ru

0 #