Новини

Школу інфоргафіки проведуть в Києві наприкінці липня

11 Липня 2013 2 496

Міжнародна громадська організація "Інтерньюз-Україна" та редакція Texty.org.ua оголосили набір на Школу інфографіки для молодих дизайнерів, працівників онлайн-видань та охочих працювати з візуальною інформацією.

Третя Школа інфографіки проходитиме з 25 по 28 липня. Це 4-денний курс з основ візуалізації. Участь у Школі надасть її учасникам можливість навчитися створювати і застосовувати динамічну та статичну інфографіку для онлайн-ресурсів та видань.

Програма курсу – це чотири повних дні теорії та практики, що дозволять учасникам засвоїти основи дизайну, розібрати кейси і типові помилки створення інфографіки, реалізувати практичні завдання. Останній день – воркшоп, на якому кожен із учасників створить готовий продукт – інфографіку на обрану тему.

Тренерами та співавторами школи виступають українські фахівці з графічного дизайну та інфографіки. Впродовж школи передбачені майстер-класи та лекції від шести гостьових експертів: Анатолія Бондаренко, Надії Кельм, Дмитра Мокрого-Вороновського, Ігоря Скляревського, Сергія Корнієнка та Ірини Маркової.

До участі запрошуються молоді дизайнери, журналісти та медіа-активісти віком до 27 років, які зацікавлені спеціалізуватися у створенні інфографіки та візуалізації даних. В Школі візьмуть участь 15 учасників. Заявки на участь приймаються до 18.00 вівторка 17 липня.

Заповнити анкету можна за посиланням bit.ly/reestr-school-of-infographics-3

Усі деталі за номерими теленону 063 710 13 96, 044 458 44 40 та електронною скринькою jbabko@internews.ua.
Юлія Бабко, координатор програм нових медіа.

0 #