Новини

Серіал про коректну комунікацію з військовими вийшов в Україні

6 Травня 2024 59

Серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» про коректну комунікацію з військовими і ветеранами, з тими, хто отримав інвалідність та був у полоні вийшов за ініціативи Мінцифри у межах комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я – ініціативи Олени Зеленської.

Упродовж 11 серій фахівці та психологи розповідають про особливості комунікації з людиною з бойовим досвідом у родині, колі друзів та просто в публічному місці, а також, що може вирізняти військового, які в нього чи в неї бувають стани та реакції. Найкращі українські експерти дають рекомендації, як допомогти ветеранам і ветеранкам, військовим звернутися по психологічну допомогу у разі потреби.

Після фронту. Гори, плавання, собаки, або Немедична реабілітація військових на Закарпатті

Також у серіалі люди з бойовим досвідом відверто розповідають про полон, життя з інвалідністю, ставлення до чорного гумору та чому некоректна пропозиція допомоги може образити. Ви дізнаєтеся, як подякувати за службу, не зачепивши особисті кордони людини. А ще в серіалі є корисна інформація для роботодавців та громад, які одними з перших зустрічають захисників і захисниць.

Серіал вийшов за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, громадської організації «Безбар’єрність» та компанії Visa – учасниці спільноти «Бізнес без бар’єрів» для платформи «Дія.Освіта». Він доступний українською та англійською мовами на Youtube та на платформі “Дія.Освіта”. Загальна тривалість серій — 10 хв.

  • Команда Varosh збирає кошти на авто для Збройних сил. Підтримати збір та пришвидшити нашу Перемогу можна за посиланням

Зоряна Попович, Varosh

Фото: скрин з серіалу

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram.

0 #
# військовослужбовці # коректне спілкування з ветеранами # новини Varosh # повномасштабна війна # програма "Як ти?" # психологи # сеіал # як не образити в розмові ветерана