Новини

Say Hello: найближчої суботи Мукачево офіційно познайомиться з проектом Varosh

10 Квітня 2013 2 067

Як ми і обіцяли, слідом за Ужгородом наш путівник буде офіційно презентований і у другому за розмірами місті краю.

Зараз ми вже готові повідомити й місце вечірки під назвою «Say Hello»: якщо сонячно, то все відбудеться на терасі ресторану Daily в рамках офіційного відкриття локації, якщо дощитиме – в залі ресторану.

Хай там яка буде погода, ми обіцяємо вам інтерактивний та музичний вечір. Для цього ми запросили спеціального гостя із столиці dj Stas Twee, який між іншим грав на презентаційній вечірці журналу Vogue Ukraine. Хоча це далеко не єдина його творча заслуга. Більше про них читайте в окремій публікації Stas Twee: чому саме він.

Для тих, хто був на нашій першій вечірці у Panorama by Kashtan за участі Katro Zauber, лише уточнимо – ще півроку тому Стас і Катя грали разом в проекті Ginger Duet.

Окрім столичного гостя на вечірці зіграють dj Waza та Сергій Паллаг. Зі свого боку ми готуємо не тільки вичерпну інформацію про наш проект, якому 14 квітня виповниться 2 місяці, а й низку приємних сюрпризів для гостей.

Тому ретельно перегляньте гардероб та сплануйте суботу так, аби ви були у нас.

Завчасно попереджаємо, що вхід на вечірку – за запрошеннями. З цього приводу звертайтесь за телефонами: 099 421 81 17 (телефон ресторану, у тому числі для замовлення столиків), 095 327 55 90 (телефон редакції). Ну або пишіть нам у соцмережах та на пошту.

Хух, здається нічого не забули)

Varosh.com.ua

0 #